.

.

Одлична цена
YAOPEI 36460-PAA-Неактивен Воздушна Контрола Вентил Одговара За Акура CL Хонда Спогодба Одисеја Isuzu Оаза 36460-PAA-305

YAOPEI 36460-PAA-Неактивен Воздушна Контрола Вентил Одговара За Акура CL Хонда Спогодба Одисеја Isuzu Оаза 36460-PAA-305

DEN 1422.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
ОЕМ број:
36460-PAA-305
Тип:
Во Празен Воздушен Контрола Вентил
превозот:
100% тестирани пред превозот
Материјал Тип:
Стандард
Гаранција:
12 месеци
Големина:
The same as OEM
Пакување:
Неутрален Пакување
Состојба:
Бренд Нови
Производи во категоријата