.

.

Одлична цена
10PCS/МНОГУ LM336Z-2,5 ДО-92 IC VREF ШАНТ 2.49 V TO92-3 LM336Z25 LM336 Z25

10PCS/МНОГУ LM336Z-2,5 ДО-92 IC VREF ШАНТ 2.49 V TO92-3 LM336Z25 LM336 Z25

DEN 62.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
LM336Z-2.5 LM336Z-2 LM336Z LM336 336Z-2.5 336Z-2.5 336Z 336 2.5 М M336
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC
Производи во категоријата
DEN 2520.00

DEN 112.32

DEN 2323.20

DEN 1356.00

DEN 100.80

DEN 720.00

DEN 132.00