.

.

Одлична цена
ADT7420UCPZ-RL7 LFCSP16 СЕНЗОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА НА I2C 16LFCSP

ADT7420UCPZ-RL7 LFCSP16 СЕНЗОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА НА I2C 16LFCSP

DEN 174.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
ADT7420UCPZ ADT7420UCP ADT7420UC ADT7420U ADT7420 7420
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC
Производи во категоријата
DEN 132.00

DEN 116.16

DEN 93.12

DEN 112.32