.

.

Одлична цена
Mayitr 1set Говорникот Скок М8*60mm Сребро Изолација Засилувач Конус Застане на Нозе+База Подлога Погоден За Звучник

Mayitr 1set Говорникот Скок М8*60mm Сребро Изолација Засилувач Конус Застане на Нозе+База Подлога Погоден За Звучник

DEN 110.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Извор На Енергија:
Никој
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Бренд Име:
Mayitr
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
Други
Канали:
1
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Број На Модел На:
Говорникот Скок
Кабинетот Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Материјал:
Метал
PMPO:
Други
Wi-Fi Музика:
Други
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Производи во категоријата