.

.

Одлична цена
VAENSONG Стерео Дрвен Subwoofer Bluetooth Звучници FM Радио Преносни Јазик Mp3 Игра Супер Бас Звучникот компјутер Колона

VAENSONG Стерео Дрвен Subwoofer Bluetooth Звучници FM Радио Преносни Јазик Mp3 Игра Супер Бас Звучникот компјутер

DEN 1284.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Батерија
екран:
Yes
Канали:
3 (2.1)
Бренд Име:
VAENSON
комуникација:
ПОМОШЕН,Bluetooth,USB
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Фреквентен Опсег:
55Hz-20KHz
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
A10
Звучник Тип:
Преносни
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
екран:
Yes
Излезна Моќност:
10W
Кабинетот Материјал:
Дрво
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Аудио Crossover:
Три-Начин
Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
Yes
Репродукција Функција:
MP3,Радио
PMPO:
20W
Материјал:
Дрво
Wi-Fi Музика:
FM
Звучник Тип:
Subwoofer
Аудио Класификација:
Комбинација
FM Радио:
87.5 MHz 108MHz
екран:
црвени led
Посебна Карактеристика:
Безжична ortable
Говорникот Структура:
Превртена
Говорникот Класификација:
Subwoofer
Интерфејс Тип:
3.5 mmv
Безжична Тип:
Bluetooth
Производи во категоријата