.

.

Одлична цена
Најдобра Цена RF Безжичниот Далечински Управувач НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 Канал 1 Приемник +3 Предаватели 315 mhz или 433 mhz

Најдобра Цена RF Безжичниот Далечински Управувач НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1 Канал 1 Приемник +3 Предаватели 315 mhz или

DEN 453.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
220V Мини 315MHZ, 220V Мини 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
0-100
Карактеристики:
AC220V Мини
Гаранција:
1
Број На Модел На:
SKU6770
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Производи во категоријата