.

.

Одлична цена
Мувла Греење на Елемент Патрон Грејачи 11 Жица 220V 100W 6mm x 80mm

Мувла Греење на Елемент Патрон Грејачи 11 Жица 220V 100W 6mm x 80mm

DEN 152.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производи во категоријата