.

.

Одлична цена
DC 12V 24V 36V 48V 1CH Безжичен Прекинувач 12X 1 Канал 30A Релеи Примачите & 12 Копчиња Предавател За Индустриска Зграда/Фарма

DC 12V 24V 36V 48V 1CH Безжичен Прекинувач 12X 1 Канал 30A Релеи Примачите & 12 Копчиња Предавател За Индустриска

DEN 2533.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
1000m
Број На Модел На:
SKU8170
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
DC12V-48V
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Max. Тековната:
40A
Фреквенција:
315MHz 433MHz
Тип На Кодирање:
Учење кодот
работни начин:
Бутване, авто-заклучување, интер-кодот
Употреба:
Универзална
Производи во категоријата