.

.

Одлична цена
светла за осветлување Далечински Управувач Прекинувачи DC3.5V-DC12V Мини Ресивер Долга Низа Transmitter3.7V 4.5 V 5V 6V 9V 12V LED Светилка Контрола

светла за осветлување Далечински Управувач Прекинувачи DC3.5V-DC12V Мини Ресивер Долга Низа Transmitter3.7V 4.5 V

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
200-3000m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Производи во категоријата