.

.

Одлична цена
(100 компјутери/многу) KSD301 NC Термостат, Температура Прекинувач, Нормално, Блиски,КООРДИНАТОР 90 целзиусови степени.

(100 компјутери/многу) KSD301 NC Термостат, Температура Прекинувач, Нормално, Блиски,КООРДИНАТОР 90 целзиусови степени.

DEN 1247.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Нормално Блиску
сертификација:
CQC,RoHS
Број На Модел На:
KSD301/90C-100
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1
Производи во категоријата