.

.

Одлична цена
20pcs/многу Индуктивен близина switch LJ12A3-4-Z / BX DC три-жица NPN нормално отворен метал сензор

20pcs/многу Индуктивен близина switch LJ12A3-4-Z / BX DC три-жица NPN нормално отворен метал сензор

DEN 1735.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
20pcs пакет
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
LJ12A3-4-Z / BX DC
Карактеристики:
три-жица NPN нормално отворен метал сензор
сертификација:
CCC
Производи во категоријата