.

.

Одлична цена
1pc AD16-16М 12V 24V 110V 220V 380V 16mm Флеш Сигнал Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Аларм Индикатор за Црвено Зелена Жолта Црна

1pc AD16-16М 12V 24V 110V 220V 380V 16mm Флеш Сигнал Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Аларм Индикатор за Црвено

DEN 36.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црвена
Напон:
380V, 12V, 24V, 110V, 220V
Бренд Име:
EARUELETRIC
сертификација:
CCC
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
AD16-16SM
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Применливи објект:
Други
Боја Класификација:
Црвена црвена
Модел:
AD16-16SM
Боја:
Црвено
Дали флеш:
Yes
Отворање Големина:
16mm
напон тип:
12V/24V/220V
Производи во категоријата