.

.

Одлична цена
1PCS 10Channel 4 Предлози 2Speed Копчето воочи големината и Кран Камион Далечински Управувач за Системот Е-Стоп

1PCS 10Channel 4 Предлози 2Speed Копчето воочи големината и Кран Камион Далечински Управувач за Системот Е-Стоп

DEN 10320.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
12 24VDC, 380VAC, 415VAC, 110 120VAC, 220 230VAC, 48VDC, 36VDC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
x
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ХС-10D
Бренд Име:
ВРАТОВРСКА YI
Далечински Растојание:
100
тековната:
x
Производи во категоријата