.

.

Одлична цена
[VK]АЛПИТЕ SRRN24053A трансфер прекинувач ротација switch 2 слој 6 нож 4 30 опрема круг оска 0.15 НА 12V DC Вратило должина + нишка 30мм

[VK]АЛПИТЕ SRRN24053A трансфер прекинувач ротација switch 2 слој 6 нож 4 30 опрема круг оска 0.15 НА 12V DC Вратило

DEN 1476.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производи во категоријата