.

.

Одлична цена
4 жица НЕМА+NC TL-N8M Не-рамна Квадратна тип индуктивен сензор sensoring спектар 8мм

4 жица НЕМА+NC TL-N8M Не-рамна Квадратна тип индуктивен сензор sensoring спектар 8мм

DEN 725.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Плоштад inductice тип
Број На Модел На:
TL-N8M
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Откривање На Далечина:
8 mm
Стандард откриен објект:
25*25*1 мм
Работна Околина Температура:
-25 до +75 целзиусови Степени
Производи во категоријата