.

.

Одлична цена
2 жица 3 жица индуктивен сензор TL-N10M или БЕЗ NC DC6-36VDC 90-250VAC не-рамна Квадратна sensoring префрлате

2 жица 3 жица индуктивен сензор TL-N10M или БЕЗ NC DC6-36VDC 90-250VAC не-рамна Квадратна sensoring префрлате

DEN 322.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE
Број На Модел На:
TL-N10M
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Плоштад inductice тип
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Откривање На Далечина:
10 mm
Стандард откриен објект:
30*30*1 мм
Работна Околина Температура:
-25 до +75 целзиусови Степени
Производи во категоријата