.

.

Одлична цена
Оригинални нови тип 148 дуплекс potentiometer B20K долга врска нога пластична рачка 15MM долгата оска (SWITCH)

Оригинални нови тип 148 дуплекс potentiometer B20K долга врска нога пластична рачка 15MM долгата оска (SWITCH)

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
B20K 15mm
сертификација:
CQC
Гаранција:
30 ДЕНА
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
potentiometer /прекинувач
Материјал:
Пластични
тековната:
100A
Производи во категоријата