.

.

Одлична цена
Оригинални нови Јапонија увозот 75MM двојно A10K 10KAX2 7MMC се справи со fader potentiometer (SWITCH)

Оригинални нови Јапонија увозот 75MM двојно A10K 10KAX2 7MMC се справи со fader potentiometer (SWITCH)

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
A10K 10KAX2 7MMC
сертификација:
CQC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
30 ДЕНА
Карактеристики:
potentiometer /прекинувач
Материјал:
Пластични
тековната:
100A
Производи во категоријата