.

.

Одлична цена
AC напон 220V 30A RF 1CH controle далечински 315mhz безжичниот далечински управувач долга низа 1000m еден канал кина

AC напон 220V 30A RF 1CH controle далечински 315mhz безжичниот далечински управувач долга низа 1000m еден канал кина

DEN 1933.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
Нови
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M
Производи во категоријата