.

.

Одлична цена
DC NPN НЕ постои три жица 1mm М5 Индуктивен близина switch сензор LJ5A3-1-Z/BX

DC NPN НЕ постои три жица 1mm М5 Индуктивен близина switch сензор LJ5A3-1-Z/BX

DEN 224.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
100000
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
LJ5A3-1-Z/BX
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи
Производи во категоријата