.

.

Одлична цена
Индуктивен Сензор TL-N5ME1 NPN 3WIRE БЕЗ Откривање на далечина 5MM Близина Switch сензор префрлате

Индуктивен Сензор TL-N5ME1 NPN 3WIRE БЕЗ Откривање на далечина 5MM Близина Switch сензор префрлате

DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Карактеристики:
-
Број На Модел На:
TL-N5ME
Бренд Име:
DIANQI
сертификација:
CCC
Гаранција:
5 години
Работа Напон:
DC6-36V
димензија:
25X25X38MM
Откривање На Далечина:
5mm
Излезна Струја:
На 300mA
Производи во категоријата