.

.

Одлична цена
A B C Копче 110V 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1Transmitter и 3Receiver Универзална Портата Далечинска Контрола

A B C Копче 110V 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1Transmitter и 3Receiver Универзална Портата

DEN 407.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
0-200M
Карактеристики:
110V/220V Безжичниот Далечински Управувач
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
SKU6178
Производи во категоријата