.

.

Одлична цена
6000LM 2*XML-T6 LED 18650 АА ААА Headlamp Светлата Главата Светилка Светлина Автомобил AC Полнач

6000LM 2*XML-T6 LED 18650 АА ААА Headlamp Светлата Главата Светилка Светлина Автомобил AC Полнач

DEN 398.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
walkefire
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CCC
Wattage:
20w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
Модел на LED Монистра:
T6
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
k83
Цел:
Кампување
Тип На Објект:
Предните светла
Производи во категоријата