.

.

Одлична цена
7000Lm Led Глава Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина + AC & Автомобил полнач & 2*батерија 18650

7000Lm Led Глава Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина + AC & Автомобил полнач & 2*батерија

DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Цел:
Кампување
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
30w
Бренд Име:
walkefire
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Зрак Агол:
60°
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
t6cob
Производи во категоријата