.

.

Одлична цена
18650 супер светло главата на светилката челото кампување lampe фронтален frontale 5 led Внатрешно Осветлување главата светлина за риболов кампување

18650 супер светло главата на светилката челото кампување lampe фронтален frontale 5 led Внатрешно Осветлување главата

DEN 373.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Предните светла
Бренд Име:
QvvCev
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Цел:
за риболов кампување пешачење лов
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
18250
Wattage:
.
Извор На Светлина:
LED
Модел на LED Монистра:
T6
Зрак Агол:
60°
Водоотпорен:
No
пакетот вклучува :
1Xheadlamp ,( без батерија нема полначот)
LED:
5 компјутери led
Погоден батеријата:
2 X батерија 18650 ( не вклучувајќи )
Производи во категоријата