.

.

Одлична цена
2000 Lm КРИ XML XML T6 LED Headlamp Светлата светло главата светлина светилка 18650 3 режим

2000 Lm КРИ XML XML T6 LED Headlamp Светлата светло главата светлина светилка 18650 3 режим

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Предните светла
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS
Зрак Агол:
180°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Модел на LED Монистра:
T6
Цел:
Кампување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
7W
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Тип На Светилка:
Камп
боја:
Бела
Производи во категоријата