.

.

Одлична цена
Автомобил со Правосмукалка 120W Преносни Рачен Правосмукалка Влажни и Суви Двојна Употреба Автомобил Вакуум Aspirateur Voiture 12V

Автомобил со Правосмукалка 120W Преносни Рачен Правосмукалка Влажни и Суви Двојна Употреба Автомобил Вакуум Aspirateur

DEN 735.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Сина, Црна, Портокалова
Тип На Објект:
правосмукалка
Објектот Ширина:
3.94inch
Објектот Должина:
12.99inch
Бренд Име:
GRIKEY
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
автомобил вакуум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
преносни правосмукалка
Објектот Висина:
3.74inch
моќност:
120W
Тип На Објект:
рачни вакуум
Производи во категоријата