.

.

Одлична цена
Модерната Апстракт Динамичен Зенит, Моделот На Дизајн Таванот Mural Позадина Дневна Соба Хотел Ресторан Едноставна Оркестарот Таванот Фреско

Модерната Апстракт Динамичен Зенит, Моделот На Дизајн Таванот Mural Позадина Дневна Соба Хотел Ресторан Едноставна

DEN 436.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MU2096
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Печатени
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Производи во категоријата