.

.

Одлична цена
beibehang de papel parede 3d Сопствен рачно насликани цртан филм креативна страна се насликани кит замокот позадина ѕид декорација сликарство

beibehang de papel parede 3d Сопствен рачно насликани цртан филм креативна страна се насликани кит замокот позадина

DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16419847
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
дрво
Производи во категоријата