.

.

Одлична цена
Сопствени 3D Црвен Лист ЦВЕТ Пејзаж Mural Позадина Водоотпорен Ѕид Налепница Печатите Слики Влезот Мурали Лента Вазна

Сопствени 3D Црвен Лист ЦВЕТ Пејзаж Mural Позадина Водоотпорен Ѕид Налепница Печатите Слики Влезот Мурали Лента Вазна

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1square Метар
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Бренд Име:
JRong
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
Големина:
custom wall size
боја:
како фото
Производи во категоријата