.

.

Одлична цена
3D позадина custom size фото дневна соба mural боја одбор англиската азбука сликарство позадина не-плетени позадина за 3d ѕид

3D позадина custom size фото дневна соба mural боја одбор англиската азбука сликарство позадина не-плетени позадина

DEN 717.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
BY177
Производи во категоријата