.

.

Одлична цена
beibehang de papel parede Модерната мода црвено вино чаша позадина мазна не ткаени ѕид хартија дневна соба свадба соба ѕид behang

beibehang de papel parede Модерната мода црвено вино чаша позадина мазна не ткаени ѕид хартија дневна соба свадба

DEN 1096.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
Долго
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Производи во категоријата