.

.

Одлична цена
Беж Кафена и Темно Сина, ПВЦ Позадини Збрчкана Позадина 3D Современата Текстура Позадина се Тркалаат Обичен Пукам Солидна Боја на Ѕидот Хартија

Беж Кафена и Темно Сина, ПВЦ Позадини Збрчкана Позадина 3D Современата Текстура Позадина се Тркалаат Обичен Пукам

DEN 1164.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
550101, 550102, 550103, 550104, 550105, 550107, 550106
Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
ѕидот зборува
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Цврста
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
550103
Големина:
10meters length,0.53meter width;(32.8ft length,1.73ft width)
Примена:
Дневна Соба,Спална соба,Троседот и ТВ Позадина,Облека Продавница,Hotel Соба
Производи во категоријата