.

.

Одлична цена
Обичај фото 3d позадина таванот mural Ѕвезда на Млечниот Пат галакси позадина сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d

Обичај фото 3d позадина таванот mural Ѕвезда на Млечниот Пат галакси позадина сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

DEN 784.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Материјал:
Други
Функција:
Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Печатење
боја:
Пинк
wallpaper:
ѕидот трудови дома декор
3d позадина:
Стереоскопски 3d позадина
ѕидот налепница:
3d соба позадината на пејзажот
Производи во категоријата