.

.

Одлична цена
beibehang Обичај огромни мурали три-димензионални олеснување бел бисер цвет цвеќиња Нордиските ретро позадина ѕид зелена позадина

beibehang Обичај огромни мурали три-димензионални олеснување бел бисер цвет цвеќиња Нордиските ретро позадина ѕид

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Број На Модел На:
хаи
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
боја:
16525828
Производи во категоријата