.

.

Одлична цена
Обичај природна позадина,Светли Шуми сончева Светлина,3D позадина мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид позадина

Обичај природна позадина,Светли Шуми сончева Светлина,3D позадина мурали за дневна соба и спалната соба ресторан позадина

DEN 717.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Земја
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
lk000
Шема:
Светла Њујорк Светла
is_customized:
Yes
Употреба:
Дневна соба, спална соба, ТВ, ресторан, кафуле
Производи во категоријата