.

.

Одлична цена
Благородна Европски стил позадина 3d тротоарите Црква шема само лепило позадина 3d подни плочки фото позадина

Благородна Европски стил позадина 3d тротоарите Црква шема само лепило позадина 3d подни плочки фото позадина

DEN 1343.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Број На Модел На:
0290
Шема:
Црквата шема
Тип:
ПВЦ
Стил:
Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена:
Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба
Производи во категоријата