.

.

Одлична цена
Beibehang Обичај дома декорација позадина круг луксузни злато бели цвеќиња топката накит тапети за ѕидови 3 d de papel parede

Beibehang Обичај дома декорација позадина круг луксузни злато бели цвеќиња топката накит тапети за ѕидови 3 d de papel

DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата