.

.

Одлична цена
beibehang Било која големина de papel parede ѕид хартија планина lotus крап тоалет спалната соба 3d тротоарите цртање тапети за ѕидови 3 d

beibehang Било која големина de papel parede ѕид хартија планина lotus крап тоалет спалната соба 3d тротоарите цртање

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
13982653
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Медитеранот
Производи во категоријата