.

.

Одлична цена
сопствени 3d позадина класичните тапети за ѕидови Месечината небото дрво силуета дневна соба позадина 3d слика

сопствени 3d позадина класичните тапети за ѕидови Месечината небото дрво силуета дневна соба позадина 3d слика

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
1656
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Производи во категоријата