.

.

Одлична цена
5M Половината Линија Позадини Налепница Кујна Половината Линија Лепило Тоалет Тоалет Водоотпорен Ѕид хартија 3D стерео Врежана Дома Декор

5M Половината Линија Позадини Налепница Кујна Половината Линија Лепило Тоалет Тоалет Водоотпорен Ѕид хартија 3D стерео

DEN 756.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
11cm Х 5m
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
ZCX-ST0023
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Производи во категоријата