.

.

Одлична цена
Мурали страна се насликани цвеќиња и птици во ЖИВО позадина ѕид живеење 3d позадина сопствени 3d слика за позадина

Мурали страна се насликани цвеќиња и птици во ЖИВО позадина ѕид живеење 3d позадина сопствени 3d слика за позадина

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Број На Модел На:
15547
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Производи во категоријата