.

.

Одлична цена
Цртан филм Мечка Ѕид Хартија Додадете Дебели Деца Девојка Спална соба Момче Соба 3D Nonwoven Ѕид Хартија

Цртан филм Мечка Ѕид Хартија Додадете Дебели Деца Девојка Спална соба Момче Соба 3D Nonwoven Ѕид Хартија

DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
5.3㎡
Стил:
за деца
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
PAYSOTA
Број На Модел На:
OL0024
Производи во категоријата