.

.

Одлична цена
beibehang Сопствена позадина 3d Европски стил златен накит цвет мозаик камен шема во ЖИВО позадина ѕид mural 3d позадина

beibehang Сопствена позадина 3d Европски стил златен накит цвет мозаик камен шема во ЖИВО позадина ѕид mural 3d позадина

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата