.

.

Одлична цена
Ѕидот mural фото позадина земја спалната соба позадина апстракт дрво убави домови позадина

Ѕидот mural фото позадина земја спалната соба позадина апстракт дрво убави домови позадина

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
персонализација на купувачот големина
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Стил:
Европа
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
201515236
Шема:
Цврста
Тип:
mural
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Производи во категоријата