.

.

Одлична цена
beibehang Високи трајни не ткаени чиста свежа корејски градина мали Suihua спалната соба дневна соба позадина de papel parede tapety

beibehang Високи трајни не ткаени чиста свежа корејски градина мали Suihua спалната соба дневна соба позадина de papel

DEN 1096.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Цврста
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
Долго
Тип:
Природен Материјал Позадини
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Производи во категоријата