.

.

Одлична цена
3d Природата Позадини Фото Mural Обичај Ѕид Големина за Дневна Соба и Спалната соба цвет Мурали Дизајнер Евтини Позадина

3d Природата Позадини Фото Mural Обичај Ѕид Големина за Дневна Соба и Спалната соба цвет Мурали Дизајнер Евтини Позадина

DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
обичај ѕид големина
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
JRong
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Производи во категоријата