.

.

Одлична цена
beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Модерна 3D Зајдисонце Лав Дневна Соба Декоративна Позадина Ѕид de papel parede

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Модерна 3D Зајдисонце Лав Дневна Соба Декоративна Позадина Ѕид

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Број На Модел На:
16165547
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Производи во категоријата