.

.

Одлична цена
Паркови Планините Ела Магла Дрвја Природата фото 3d позадина ,дневна соба во ЖИВО позадина троседот ѕидот во спалната соба, кујна ресторан mural

Паркови Планините Ела Магла Дрвја Природата фото 3d позадина ,дневна соба во ЖИВО позадина троседот ѕидот во спалната

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно, не-плетени ткаенини
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Број На Модел На:
g
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Производи во категоријата