.

.

Одлична цена
beibehang Големи Сопствени Позадини Пурпурна Романтични Цвеќе Пејзаж Пејзаж Сликарство Ѕид Позадина Ѕид Слики

beibehang Големи Сопствени Позадини Пурпурна Романтични Цвеќе Пејзаж Пејзаж Сликарство Ѕид Позадина Ѕид Слики

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
13454652
Производи во категоријата